Teknobu

Assassin’s Creed Valhalla: Sarı Boyalı Uzun Gemi Nasıl Bulunur ?


Assassin’s Creed Valhalla: Sarı Boyalı Uzun Gemi Nasıl Bulunur ?

Assassin’s Creed Valhalla: Sarı Boyalı Uzun Gemi Nasıl Bulunur ?

Assassin’s Creed Valhalla sadece eğlenceli bir oyun değil. Aldatma da dolu bir oyundur. Eivor oyununun kahramanı, hile ile yüzleşmek ve hainlerle savaşmak zorunda olduğunu göreceksiniz. Müttefikler düşmana dönüşür. Hile, Grantebridgescire bölgesinde Soma’nın Şarkısı aşamasında devreye giriyor.

Grantebridge’i The Order of the Ancients’tan geri aldıktan sonra, Soma’nın Eivor’u kenara çektiğini göreceksiniz. Bu noktada Sheh, ikisine Eskiler Düzeni’nin neden onlardan kaçabileceğini söyler. Sheh’e göre, kaçmalarına yardım eden bir tünel bulmuşlardı.

Üçlü daha sonra düşmanı tünel hakkında kimin bilgilendirmiş olabileceği konusunda kafa yorar. Tüneli bilen tek kişi Sheh ve üç danışmanı Galinn, Lif ve Birna’dır. Yani hain üç danışmandan biri olabilir. Evior’a, üç kişiden kim olduğunu bulma görevi verilir ve bu görevlerden biri, Sarı Boyalı Uzun Gemiyi bulmayı içerir.

Assassin's Creed Valhalla: Sarı Boyalı Uzun Gemi Nasıl Bulunur
Assassin’s Creed Valhalla: Sarı Boyalı Uzun Gemi Nasıl Bulunur ?

Assassin’s Creed Valhalla: Sarı Boyalı Uzun Gemi Nasıl Bulunur

Sarı Boyalı Uzun Geminin İzini Sürmek

Hainin tünelde sarı boya ile işaret verdiği biliniyor. Boya ile tünel girişine yakın bir kayanın üzerine bir haç çizmişti. Tünellerden geçtiğinizde sarı boyayı göreceksiniz. Sarı çapraz kayadan akan sarı boya lekeleri var.

Bu Yazımızda Okuyun :   GTA 5 Nasıl İndirilir? Android Telefon ve PC İçin İndirme

İzin durduğu kıyı şeridine kadar bu sarı izi tespit etmek için Eivor’un Odin Vision’ı kullanmalısınız. Bu izlerden Eivor, hainin kayaya bir haç işaretledikten sonra tünelden kaçtığı sonucuna varır. Kıyıya koşmuş, gemilerini sarıya boyamış ve nehirden aşağı doğru yelken açmıştı.

Sarı Boyalı Uzun Gemiyi Bulmak

Assassin's Creed Valhalla: Sarı Boyalı Uzun Gemi Nasıl Bulunur

Sarı Boyalı Uzun Gemi avına başlamak için uygun yer Grantebridge’dir. Buradan kuzeydoğuya doğruca Great Ouse Nehri’ne gidin. Ardından kuzey yönünde Utbech’e doğru ilerleyin. Buradan dümdüz ilerleyebilir ya da yere baskın yapmak için durabilirsiniz.

Baskın, biraz servet toplamanıza yardımcı olacak ve Uzun Gemiyi bulmak için gerçekten gerekli değil. Ancak baskın sırasında bir kulübede sarı Longship ile ilgili bir not bulacaksınız. Not, Eskiler Düzeni lideri Wigmund tarafından yazılmıştır. Wigmund, Grantebridge’e bir saldırı düzenledi. Not, bu siparişin sarı Longship taşıyıcılarının müttefiki olduğunu ima ediyor. Not sadece sarı Uzun Gemiye ulaşmak için doğru yolu seçtiğinizi kanıtlıyor.

Utbech’i geçtikten sonra bir çatala ulaşacaksınız. Buradan sağa dönün ve ileriye doğru yelken açın. Önümüzdeki yol gerçekten sisli olurdu, bu da bir Uzun Gemiyi saklamaya meyillidir. Doğruluk noktalarından gezinmek zorlaşacaktır. Biraz ileriden sola dönün. İki ada göreceksiniz ve bu iki ada arasında sarı Uzun Geminin bulunduğu yer. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Halı Yıkama Web Sitesi Uygun Fiyat Garantisi 2021

İlave bilgi

Uzun Gemiyi bulduğunuzda, onu koruyan düşmanlarla savaşın ve Uzun Gemiye binin. Longship’in içinde bir yazıt bulacaksınız. Geminin sağ tarafında bir şiir yazıyor. Soma’nın gemi yapım uzmanı Lif’in müşterileri için eşsiz şiirler yazmaya alıştığı bilinen bir gerçektir. Sarı Longship’te yazılı şiir Galinn için yazılmıştır. Bu, düşmana gizli tünel hakkında bilgi verenin Galinn olabileceğini ima ediyor.

Ancak, yanlış bir tahminde bulunmaya çalışamazsınız. Kasabanın insanları ve Sheh’in üç danışmanıyla görüşün. İpuçlarını çözmede yardım almak için Soma’ya gidebilirsiniz.

Her şeyi doğru çözdüyseniz ve hain hakkında doğru bir tahminde bulunduysanız, The Song of Soma Chapter 5, Part 2, Eivor’un yerleşimine katılmayı seçen bir karakterle sona erecektir. Aksi takdirde, yanlış bir tahminde bulunmuşsunuzdur. Yanlış bir kişiyi suçlamanın bedeli, Soma ve Evior’un kampanyanın geri kalanında mesafeli ve birbirlerine kızgın kalmalarıdır.

”Google
18 Beğenmekten Vazgeç