Web Analytics
Teknobu

Aslı Sivrioğlu İnstagram Hesabı Nedir? 2021
Aslı Sivrioğlu İnstagram Hesabı Nedir? 2021

Aslı Sivrioğlu İnstagram Hesabı Nedir? 2021

Aslı Sivrioğlu İnstagram Hesabı Nedir? Neden araştırılıyor. Aslı Sivrilioğlu Kimdir? Kaç Yaşındadır? İşte merak edilenler haberimizde.

Aslı Sivrioğlu İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla beraber size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan denetim edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başlangıcında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor.
Araştırılmasına rağmen bulunamayan Aslı Sivrioğlu adlı İnstagram hesabı fazlaca merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ilişkin güncel çözümleme raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili düşünce ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Aslı Sivrioğlu İnstagram Hesabı

Aslı Sivrioğlu İnstagram kullanıcısı paylaşmış olduğu videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Aslı Sivrioğlu” adını kullanımı onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor.Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üstüne her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin fazlaca olması ve çekmiş olduğu içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.
Aşağıdaki yorum alanına “Aslı Sivrioğlu İnstagram hesabını niçin araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede hepimiz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaşmış olduğu videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı.
Aslı Sivrioğlu İnstagram Hesabı
Aslı Sivrioğlu İnstagram Hesabı
Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarı göstermiş içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da adını sık duymaya başladığımız Aslı Sivrioğlu İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Aslı Sivrioğlu İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Tv8’in lezzet yarışması MasterChef’te jüri üyeliği icra eden ünlü İtalyan şef Danilo Zanna’nın arkasından bir fena haber de Somer Sivrioğlu’ndan geldi. Geçtiğimiz günlerde 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanan Danilo Zanna’nın ardından MasterChef Türkiye’nin jüri üyeleri içinde yer edinen meşhur şef ve sunucu Somer Sivrioğlu’nun da 18 yıllık evliliğinin sona erdiği ortaya çıktı. Sivrioğlu, iki çocuğunun anası ve eşi Aslı Sivrioğlu’ndan 20 dakikada boşandı.

İtalyan şef Danilo Zanna, 9 yıl önce tatil için geldiği İstanbul’da tanışıp evlendiği eşi, oğlu Zeno Tibet’in annesi Tuğçe Demirbilek ile geçtiğimiz günlerde tek celsede boşanmıştı. Bugün bir kötü haber de MasterChef’in ünlü sunucusu Somer Sivrioğlu’ndan geldi.

Ünlü şef ve yemek programı sunucusu Somer Sivrioğlu ile 18 yıllık eşi Aslı Sivrioğlu’nun boşanma davası bugün karara bağlandı. İstanbul 4. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada Somer Sivrioğlu ile Aslı Sivrioğlu avukatlarıyla birlikte hazır bulundu.

Duruşma basına kapalı olarak gerçekleşti. Aslı Sivrioğlu tarafından iki yıl önce çekişmeli olarak açılan boşanma davası anlaşmalı olarak sonuçlandı. Duruşmada, Aslı Sivrioğlu’nun nafaka ve tazminat talebinde bulunmadığı, Somer Sivrioğlu’nun ise, “Evliliğimizin sürme ihtimali yoktur” dediği öğrenildi.

Yaklaşık 20 dakika süren duruşmada, taraflar anlaşmalı olarak boşandı. Mahkeme, iki çocuklarının velayetini Sydney’de yaşayan anne Aslı Sivrioğlu’na verilmesine ve Somer Sivrioğlu’nun Sydney’e gittiğinde belirli günlerde çocuklarını görebilmesine karar verdi. Duruşmanın ardından basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan şef Sivrioğlu, adliyeden ayrıldı.

”Google
18 Beğen