Teknobu

Artık Facebook Messenger’ı Masaüstünde Kullanabilirsiniz


Artık Facebook Messenger’ı Masaüstünde Kullanabilirsiniz

Artık Facebook Messenger’ı Masaüstünde Kullanabilirsiniz

Facebook, PC ve Mac için bağımsız bir Messenger uygulamasını başlattı. Bilgisayarnız , Windows veya macOS çalıştırdığı sürece artık Messenger’ı masaüstü bilgisayarınızda kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bu masaüstü uygulamaları Messenger’ın çıkışından dokuz yıl sonra geldi.

2019 F8 konferansında Facebook, bir Messenger masaüstü uygulamasının geliştirildiğini duyurdu. Bir yıl sonra ve mesajlaşma uygulamalarının artmasıyla birlikte, sosyal ağ şimdi Windows ve macOS için bir Messenger uygulaması başlattı.

ddc
Messenger Masaüstü

Facebook Messenger Masaüstünde Nasıl Kullanılır

Facebook masaüstü için Messenger açıklandı. Messenger Başkan Yardımcısı Stan Chudnovsky, Facebook’un bir masaüstü uygulaması başlattığını, böylece “bilgisayarınızda görüntülü sohbet edebilir ve tüm dünyadaki arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantıda kalabilirsiniz” dedi.

COVID-19’un yayılmasını önlemek için birçok ülkenin nüfusu kilitlendiğinde, bu her zamankinden daha önemlidir. Chudnovsky, “Messenger’da sesli ve görüntülü arama yapmak için masaüstü tarayıcılarını kullanan kişilerde% 100 artış olduğunu” söyledi.

Windows ve macOS için Messenger uygulaması, tarayıcı sürümünden her şeyi getirir. Buna grup video görüşmeleri (en fazla sekiz kişi için), yeni mesajlar için bildirimler, Karanlık Mod ve GIF desteği ve sohbetler mobil ve masaüstünde senkronize edilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Güvenlik Ayarları Nedeniyle Bu Numaraya Bağlantı Gönderemiyoruz 2021

İndir: Windows’ta Facebook Messenger | Mac os işletim sistemi

”Google
22 Beğen