Teknobu

Apple Music Premium’u Ücretsiz Kullanma 2021


Apple Music Premium’u Ücretsiz Kullanma 2021

Apple Music Premium’u Ücretsiz Kullanma 2021

Apple Music Premium’u Ücretsiz Nasıl Kullanabiliriz ? Teknobu’ya hoş geldiniz, Apple Music, tüm dünyada mevcut olan ve kullanılan en popüler müzik akışı hizmetlerinden biridir. 1 numaralı müzik akış hizmeti Spotify ile doğrudan rekabet içinde yer alıyor. Bu, bu iki sağlayıcı arasında yoğun bir rekabet var. Spotify’da zaten birçok makaleyi ele aldık ama şimdi Apple Music severler için buradayız.

Apple Music ilk olarak Haziran 2015’te tüm iOS cihazlarda piyasaya sürüldü. Şimdiye kadar sürekli güncellemeler ve harika özelliklerle apple, müzik platformunu piyasada çok iyi kurdu. Milyonlarca insan, harika kullanıcı deneyimi nedeniyle her gün Apple Music’i kullanıyor.

Ancak çoğu Apple hizmetinde olduğu gibi, Apple Music de ücretli bir akış hizmetidir. Şarkılar, Albümler, Konserler vb. İçin premium aboneliğe ihtiyaç duyacağınız yerler Aylık abonelik, Spotify gibi diğer popüler akış hizmetleriyle karşılaştırıldığında nispeten daha yüksek olan yaklaşık 9,99 ABD dolarıdır .

Ancak yine de, çoğu insan tamamen iyi bir seçim olan Apple Music’i kullanmayı tercih ediyor, Bazı yöntemlerle ücretli olan Apple Music’i ücretsiz edinebilirsiniz. Burada, Apple Music’i sonsuza kadar ücretsiz alabileceğiniz ve en sevdiğiniz müzikleri dinlemeye devam edebileceğiniz en iyi yöntemlerden bazılarını listeleyeceğiz.

Neden Apple Music ?

Çoğu insan Apple Music’i harika özellikleri ve performansı nedeniyle seviyor. Çok ihtiyaç duyulan ancak diğer akış uygulamalarında bulunmayan birkaç özellik vardır.

Bu Yazımızda Okuyun :   İOS AssistiveTouch'u Nasıl Etkinleştirebiliriz ?

Apple Music Premium’un Özellikleri

Diğer müzik akışı hizmetlerine göre neden Apple Music’i seçmeniz gerektiğini kontrol edelim.

  •  Şarkı Sözleri – Şarkılar Sözleri, müziği içeriden hissetmek istiyorsanız ve Apple Music burada harika bir iş çıkardı. Size her şarkının sözlerini tek bir yukarı kaydırmayla sağlar. Tek dezavantajı, şarkı sözlerinin senkronize olmaması, sadece basit sözler olmasıdır.
  • Olağanüstü Çalma Listesi – Apple Music çeşitli Çalma Listeleriyle birlikte gelir; Slow şarkıları, PoP müziği, 90’ların orijinallerini seviyor olmanız fark etmez. Apple Music’te sizin için bir şeyler var. Herhangi bir çalma listesini istediğiniz zaman arayabilir, kaydedebilir veya indirebilirsiniz.
  • Hızlı Kısayollar – Apple müzik, günlük rutininizde kullanabileceğiniz bazı harika kısayol özelliklerine de sahiptir. Ayrıca bir dizi kısayol özelliği ayarlayabilir ve bunları birkaç eylemle atayabilirsiniz.
Apple Music Premium

Apple Music Premium’u Ücretsiz Kullanma 2021

Şimdi, Apple Music Premium’u ücretsiz olarak alabileceğiniz başlıca iki yöntemden bahsedeceğiz. Ücretsiz abonelik almak için şu adımları dikkatlice izleyin.

Yöntem 1- Apple Music Premium’u 3 ay boyunca ücretsiz edinin (Ücretsiz Deneme)

Piyasada çok sayıda rakip olduğu için hemen hemen her akış hizmeti bir miktar ücretsiz deneme süresi veriyor. Deneme süresi içinde tüm premium özelliklere ücretsiz olarak erişebileceğiniz yer.

Bu Yazımızda Okuyun :   Xiaomi 80w Kablosuz Hızlı Şarz Teknolojisini Tanıttı

Apple Music Premium ayrıca, üç ay boyunca sürekli olarak ücretlendirilmeyeceğiniz ve kabaca 30 $ ‘dan tasarruf etmenizi sağlayan 3 aylık ücretsiz deneme süresiyle birlikte gelir. Hangi kendisi için gitmek için büyük bir anlaşma. Ücretsiz denemeyi edinmek için aşağıda belirtilen adımları izlemeniz yeterlidir.

Adım 1. Öncelikle, aygıtınızdaki Apple Music uygulamanızı güncelleyin .

Adım 2. Şimdi, uygulamayı açın ve ” ücretsiz deneme sürümünü edinin ” seçeneğini tıklayın .

Adım 3. Ardından Apple Kimliğinizle oturum açın.

Adım 4. Şimdi fatura adresini ve ödeme bilgilerini doldurun.

Adım 5. Yaşasın! deneme süreniz artık etkindir ve artık tüm premium özellikleri kullanabilirsiniz.

Not – Deneme süresinin bitiminden 1 gün önce aboneliğin iptal edilmesi için bir hatırlatıcı ayarlayın . Aksi takdirde, bir ay için 9,99 ABD doları ücretlendirileceksiniz.

Apple Music Premium Sınırsız Deneme Yöntemi

3 aylık deneme süresi sona erdikten sonra hizmetleriniz durdurulur veya abonelik için ücretlendirilirsiniz. Ama bir 3 aylık deneme süresi daha alırsanız ne olur? evet, Apple Music’te sınırsız sayıda deneme süresi elde etmek mümkündür. Tek yapmanız gereken birkaç hızlı adım atmak.

Sadece Apple Music’teki verileri temizleyin ve ardından geçerli ayrıntılarla yeni bir Apple kimliği oluşturun ve yukarıda belirtilen tüm adımları tekrarlayın. İşte bu kadar, şimdi ücretsiz deneme yöntemini kullanarak Apple Music’i sonsuza kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz .

Bu Yazımızda Okuyun :   Ücretsiz Telefon Numarası Almak İçin Uygulamalar 2020

Yöntem 2 – Apple Music’i Müzik Dönüştürücülerden İndirin

Neden Apple Music’e ihtiyacımız var? favori şarkılarımızı dinlemek için. sağ? Ya Apple Music’te bulunan hemen hemen tüm Müzikleri, Sesli Kitapları indirip dönüştürebilirseniz ne olur?

Evet, piyasada bulunan birçok üçüncü taraf Apple Music dönüştürücüler aracılığıyla mümkündür. Belirli bir müzik dönüştürücü listelemedim. Yani, onlardan herhangi birini kullanabilirsiniz, ancak hepsi neredeyse aynı şekilde çalışır. Apple müziğine alternatif olarak Spotify premium’u seçebilirsiniz .

Tek yapmanız gereken, arama çubuğunu kullanarak en sevdiğiniz şarkıları aramaktır veya şarkıların bağlantısını yapıştırıp indirme düğmesine basabilirsiniz. Ayrıca dosya biçimini ve diğer temel şeyleri de seçebilirsiniz.

Apple Music Premium ile ilgili SSS


S1. Ücretsiz Apple premium müziği var mı?

Evet, yeni bir müşteri olarak kaydolarak 3 ay boyunca 60 milyon şarkıya her zaman ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

S2. Apple müziği Spotify’dan daha mı iyi?

Deneyime bağlıdır. Bir iOS aşığıysanız, kesinlikle Apple Music’i seveceksiniz, ancak Spotify’ı iyi tanıyorsanız, o zaman sizin için daha iyi olur.

S3. Apple müziği iTunes ile aynı mı?

Evet, bu bir iTunes Yedek Parçasıdır.

S4. Apple müziğini iptal edersem müziğimi kaybeder miyim?

Evet, Apple müzik deneme süreniz biter bitmez veya aboneliğinizi iptal ettiğinizde tüm verileri kaybedeceksiniz.

SONUÇ

Yani, Apple Music premium’u ücretsiz olarak edinmenin yolları bu kadar. Apple Music harika bir uygulama ve işini çok iyi yapıyor. Bu numara sizin için işe yaradıysa, bunu başkalarıyla paylaşın, böylece ücretsiz olarak Apple Music’in keyfini çıkarabilirler .

”Google
18 Beğenmekten Vazgeç