Teknobu

APK Editor Pro Apk v2.3.7 (Premium Kilitsiz)


APK Editor Pro Apk v2.3.7 (Premium Kilitsiz)

APK Editor Pro Apk  v2.3.7 (Premium Kilitsiz)

Herhangi bir profesyonel android geliştiricisi tutmadan .apk dosyasını değiştirmek ister misiniz ? O zaman bu Apk Editor pro apk tam size göre. Artık herhangi bir android uygulamasını doğrudan android cihazınızdan düzenleyebilirsiniz.

APK Editor Pro Apk , kullanıcıların bir apk dosyasındaki dosyaları, kodlamaları ve resimleri değiştirmelerine olanak tanıyan bir android uygulama aracıdır.

Bu sorunun üstesinden gelmek için, bugün size bu ücretli apk’yi ücretsiz olarak indirebileceğiniz Apk Editor Pro Uygulaması’nın doğrudan bir indirme bağlantısını vereceğim.

APK Editor Pro Apk
APK Editor Pro Apk

Apk Editor Pro Apk Nedir

Apk Editor Pro Apk , reklamsız arayüz, kaynak düzenleme, apk imzalama ve daha birçok özelliği ücretsiz olarak alabileceğiniz Apk Parser uygulamasının ücretli bir sürümüdür. Ayrıca önceden yüklenmiş herhangi bir uygulamayı düzenleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

APK Editor Pro Apk ile şunları yapabilirsiniz:

  • Herhangi bir apk dosyasını düzenleyin
  • Uygulama sürümünü değiştir
  • Simgeleri değiştir
  • XML düzenlemeyi kullanarak düzeni yeniden tasarlayın
  • Herhangi bir dize değerini düzenleyin
  • Uygulamanın kilitli olmayan premium özellikleri
  • Uygulamadan reklamları kaldırın
Bu Yazımızda Okuyun :   Granny Outwitt Mod Apk İndir Hileli 2021

Apk Editor Premium apk, uygulamaları ihtiyacınıza göre değiştirebilmenizi sağlayan araçtır. Herhangi bir uygulama adını değiştirin, arka plan resimlerini kaldırın, başlatıcı simgesini değiştirin ve istenmeyen izinleri kaldırın; Apk Editor Pro ile tüm bunları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Basitçe apk editor pro’yu indirin ve herhangi bir uygulamayı veya oyunu düzenlemeye / hacklemeye hazırsınız.

maxresdefault

Apk Editor Pro Apk’nın Özellikleri

Daha önce de söylediğim gibi, APK editörü size yalnızca üst düzey yazılımlarda bulunan tüm premium özellikleri sunar. Aşağıda bazı özelliklerini vurguluyorum. Bu pro apk editörünü indirme konusunda hala kafanız karıştıysa, aşağıdaki özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Yeniden Kaynak Oluşturma

Kaynağı yeniden oluşturma özelliğini kullanarak, uygulamada bulunan tüm dosyaların kodunu çözebilirsiniz. Kod çözdükten sonra, doğrudan android cihazınızdan dizeyi düzenleyebilir, herhangi bir resmi değiştirebilir ve hatta manifest.xml dosyasını değiştirebilirsiniz.


Uygulama Sürümünü Değiştirin

Basit ama etkili bir android düzenleme istiyorsanız, bu özellik tam size göre. Dosya yöneticisinden herhangi bir uygulamayı içe aktarın ve uygulama sürümünü, SDK sürümünü ve hatta uygulama adını değiştirebileceğiniz ortak bir düzenleme seçeneğini seçin.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG New State APK - İndirme, Özellikler ve Çıkış Tarihi 2021

Arka Plan Resmini Değiştir

Arka plan resmini değiştirmek, herhangi bir uygulamayı düzenlemenin / hacklemenin en iyi yoludur. Bu şekilde değiştirilen en yaygın uygulamalar Kinemaster Gold , Mini milis ve Netflix’tir .

Ancak, değiştirilen görüntünün orijinal görüntü ile aynı boyutta olması gerektiğini unutmayın; aksi takdirde, bir uygulamanın performansını etkileyebilir.


Kök Gerekmiyor

Apk Editor pro apk ile ilgili en iyi şeylerden biri, bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir kök iznine ihtiyacınız olmamasıdır. Sistem uygulamasını düzenleyemeyeceğiniz, bir uygulamayı SD Karttan sisteme taşıyamayacağınız ve diğerleri gibi root olmayan kullanıcılar için bazı sınırlamalar vardır. Ancak bu pro apk düzenleyiciyi sadece eğlence için kullanıyorsanız, o zaman herhangi bir köklü olmayan cihazda kolayca kullanabilirsiniz.


Reklamsız Düzenleme

Herkes reklamsız arayüz üzerinde çalışmayı sever, ancak bildiğimiz gibi, Apk Editör’ün ücretsiz sürümünde, düzenleme sırasında kesintiye uğrayan çok sayıda reklam alıyoruz. Bu sorunun üstesinden gelmek için geliştirici, her tür reklamı premium Apk Editor sürümünden kaldırdı.

Apk Editor Pro Apk Uygulaması Nasıl İndirilir ve Kurulur

Herhangi bir premium uygulamayı indirmek basit bir iştir. Android hakkında biraz bilgisi olan herkes, onu cihazına kolayca indirip yükleyebilir. Teknobu konusunda yeniyseniz ve bir apk dosyasını nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dream League Soccer 2019 Galatasaray Modu İndir

Adım 1: Öncelikle yukarıdaki ‘İndirme Sayfasına Git’ düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Apk Editor indirme sayfasına yönlendirileceksiniz .

Adım 2: Şimdi, ‘İndirmeyi Başlat’ düğmesine tıklayarak uygulamanızı edinin. İndirme işleminiz birkaç saniye içinde başlayacak.

3. Adım: Uygulamayı indirdikten sonra, Dosya Yöneticisine gidin ve indirdiğiniz uygulamayı açın. Uygulamayı Dosya Yöneticisi’nden ilk kez yüklüyorsanız, sizden bazı izinler isteyebilir.

Adım 4: ‘Ayarlar’ seçeneğine tıklayın ve ‘Bu kaynaktan izin ver’ anahtarını açın.

  • Bu isteğe bağlı bir adımdır ve yalnızca ilk kez sorulacaktır.
  • Herhangi bir uyarı ile karşılaşmadıysanız, bu adımı atlayın.

Adım 5: Şimdi geri düğmesine basın ve uygulamayı tekrar yüklemeyi deneyin. Bu sefer hatasız kurulacaktır.

Not: Önceden yüklenmiş APK Editor sürümünü kaldırmanız gerekir. Aksi takdirde, kurulum başarısız hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

download
APK Editor Pro Apk

Kullanmak yasal mı?

Apk Editor’ü herhangi bir politikayı ihlal etmeden sadece eğlence amaçlı kullanıyorsanız, bu aracı endişelenmeden kullanabilirsiniz.

Apk Editor kullanarak herhangi bir oyunu hackleyebilir miyim?

Evet yapabilirsin. Ancak daha önce de söylediğim gibi, onu herhangi bir bilgisayar korsanlığı aracı değil, eğlenceli bir araç olarak kullanmanız gerekir.

”Google
26 Beğenmekten Vazgeç