Teknobu

Anger of Stick 5 Apk Mod 1.1.43 İndir (Hileli Sınırsız Para)


Anger of Stick 5 Apk Mod 1.1.43 İndir (Hileli Sınırsız Para)

Anger of Stick 5 Apk Mod 1.1.43 İndir (Hileli Sınırsız Para)

Anger of Stick 5 Apk Mod 1.1.43 İndir (Hileli Sınırsız Para) Hepsiniz sizler için hazırladık web sitemizden indirebilirsiniz.

Anger of Stick 5 Apk Açıklama

Anger of Stick 5 , Play Store’da ücretsiz olarak piyasaya sürülen ve Android kullanıcıları tarafından 5 milyondan fazla indirilen J-PARK Game Studio’nun Android cihazlar için hazırladığı “Man’s Wrath” adlı popüler aksiyon oyununun beşinci sürümüdür. . Dünyanın her yerinden alınır ve en popüler oyunlardan biri olarak kabul edilir! Bu manken versiyonunda, hikayemiz öfkesini zombi mankenlerine yayacak! Hikaye, gizemli bir grubun humanoidler şehrine gelip gizli deneyleri için bazı masum insansıları feda ettiğini anlatıyor.

Anger of Stick 5 Apk
Anger of Stick 5 Apk

Anger of Stick 5 Apk Zombies, 2 boyutlu bir karikatürist stick-man aksiyon oyunudur. Çatlak oyunun baş karakteri çizgi film zombi çöp adamlarıyla savaşmaya ve masum adamı kurtarmaya devam ediyor. J-Park’ın geliştirdiği tanınmış sopa öfke serisinin 5. bölümüdür. Hikaye garip bir grup düşman ve bizim kahraman sopa adamımızın etrafında dönüyor. Temelde düşmanlar şehirde ortaya çıktı ve fiziksel güçleriyle şehre hakim olmaya çalışıyorlar. Çok sayıdadırlar ve sığınaklarda veya ana yolda yaşarlar. Kahramanımızı tanıdıkları an kıçımızı tekmelemeye başlarlar. Kahramanımızın tek yapması gereken masum adamı kurtarmak ve bu düşmanları öldürmeye devam etmek. Atlamak, çömelmek, tekme atmak, yumruk atmak, zıplamak veya karate vuruşu yapmak için ekranda bulunan etkileşimli kontrolleri kullanabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile Lite Hileli İndir Ücretsiz Son Sürüm (Sınırsız Para, Geri Tepme Yok) 2021

Ana ekran:

Stick cracked app hack sınırsız para ve mücevher öfkesini başlattığınız an, size başlat düğmesini gösteren bir ekran göreceksiniz. Oyuna başlamak için üzerine tıklayacaksınız. Daha sonra, arka planda elinde silah tutan üç siyah çöp adamın olduğu bir ekran göreceksiniz. Böylece, sol üst köşede bir sağlık çubuğu da göreceksiniz. Oysa ekranın sağ üst köşesinde madeni paralar ve değerli taşlar göreceksiniz. Alt kısımda tek, zombi, yardım, ses, alışveriş, daha fazla oyun gibi farklı seçenekler göreceksiniz. 

 • Single -> Daha sonra oynayabileceğiniz farklı seviyelerin bir listesini göreceksiniz. Her seviyeye girmek için üzerine tıklayın. Daha sonra düşmanlarınıza doğru koşup onları öldüreceğiniz ve sonunda görevleri tamamlayacağınız bir senaryoya ulaşacaksınız.
 • Zombies -> Her şey tek oyunculu moda benzer ama şimdi zombileri öldüreceksiniz.
 • Help -> Oyunda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bu seçeneğe başvurabilirsiniz ve endişenizi dinler ve çözer.
 • Sound -> Ses ayarlarını buradan değiştirebilirsiniz.
 • Shop -> Uygulama içi satın alma yapmak için burayı ziyaret edin.

Anger of Stick 5 Apk Özellikleri:

 • Düşmanlara saldırın.
 • Masum insanları kurtarın.
 • Süper güçler kazanın.
 • Sınırsız para ve mücevher.
 • Sınırsız sağlık, süper güçler.
 • Tüm seviyelerin kilidi açıldı.
Bu Yazımızda Okuyun :   Goat Simulator Apk 2021 Son Sürüm 1.5.3

Anger of Stick 5 Apk Nasıl İndirilir

Stick 5 mod hack uygulamasının öfkesini indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Sizi indirme sayfasına götürür ve ardından indirmeye tıklayın. Daha sonra indirmeye başlayacaktır.

İndirme Linki: https://dosya.one/e644dacd113276f6?pt=Tm5aUlFtVm1ObnB2YXpsdVVVNVVkVTVzTmpWSVVUMDlPcFo4bkhXM3IwNTBvd3NzdHh6Z3Bodz0%3D

Sonuç

Hey Millet! Yazının sonuna kadar gelmeniz harika. Bu yüzden Anger of stick 5 hack Mod Apk hakkında konuştuk  ve tüm harika özelliklerini, oynanışını ve daha fazlasını tartıştık. Size en son modları ve hack’leri ücretsiz olarak hatırlatmak için blogumuza abone olmanızı tavsiye ediyorum. Bugünlük bu kadar, şimdi gidin ve bu apk modunun keyfini çıkarın.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar