Teknobu

Android İçin Tentacle Locker Apk İndir 1.1 2021


Android İçin Tentacle Locker Apk İndir 1.1 2021

Android İçin Tentacle Locker Apk İndir 1.1 2021

Android ve İos için yeni çıkan Tentacle Locker APK oyununu indirin ve oyunun keyfini çıkartın. Android ve ios cihazlarınıza güvenle yükleyin.

Tentacle Locker Mobile, Android ve iOS’ta kullanılabilir. Beklemeyin, indirin ve telefonunuzda Tentacle Locker apk’yı oynayın! Bu oyunu oynarken hiç sıkılayacaksınız. İndirin ve oyunun keyfini çıkartın.

 Tentacle Locker Apk nedir?

Tentacle Locker Apk
Tentacle Locker Apk

Android telefonlar için Tentacle Locker uygulamasını indirin ve bu bağımlılık yapıcı oyunla boş zamanınızın tadını çıkarın.

Tentacle Locker Mobile adlı birçok uygulama görmüş olabilirsiniz, ancak bu gerçek ve resmi bir yüz oyunudur. İşte Android’inize nasıl indireceğiniz ve keyfini çıkaracağınız.

Önceden yalnızca PC için mevcuttu, şimdi Tentacle Locker Apk Android için de mevcut. Bu sayfadan sadece iş oyunlarını indirebilirsiniz.

Tentacle Locker uygulaması Android telefonlar ve tabletler için bir oyundur. 

Yani, Tentacle Locker Mobile’ın başında bir insan incelemesi yapmanız gerekiyor. Bu işlemi daha sonra belirli bir adımda paylaşacağım, böylece uygulamayı kolayca çalıştırabilir ve kullanabilirsiniz. Ancak Android telefonlar için gerçekten ilginç ve eğlenceli bir oyundur.

Bu Yazımızda Okuyun :   My Friend Pedro Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Resmi ve işlevsel oyun, bunlar dahil çok sınırlı web sitelerinde mevcuttur. Böylece APK’yi telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Bağlantıyı bu sayfanın altına koyacağım. Ayrıca, mod uygulaması veya OBB gerekmez.

Tentacle Locker uygulaması hakkında bilmeniz gereken ilk şey, bunun bir yetişkin oyunu olmasıdır. Grafikler veya grafikler o kadar cesur olmasa da, bazı net sahnelerin bulunabileceği bazı seviyeler vardır. 

screen 0 4

Tentacle Locker Apk Özellikleri

İlginç Oyun – Bu oyun, süper ilginç ve çekici bir oyun olmalı. Kendinizi büyülü bir oyun içinde bulacaksınız ve orada birçok ilginç şeyi keşfedeceksiniz.

Basit Kontroller – Bu, herhangi bir oyundaki en önemli şeylerden biri olmalıdır. Bir cep telefonunda oynarken, basit kontrollere sahip olmayı bekleriz çünkü aksi halde oynamak oldukça zorlaşır. Burada kontroller çok kolay olduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız.

Dünya Çapındaki kullanıcılar – Burada dünyanın her yerinden yeni şeyler göreceğiniz için sıkıcı şeyleri izlemeyeceksiniz. Dünyanın her yerinden kullanıcıları buradan edinebilirsiniz. şimdi, bu çok büyük bir eğlence kaynağı.

Farklı Zorluklar – Oyuncular burada pek çok zorlukla karşılaşacağından, hepsi oyun değil ve bir tür oyun kazanıyor. Bu zorluklar, oyununuz için engeller gibidir ve nihai hedefe ulaşmak için bunları aşmanız gerekecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android ve Ios İçin Game For Peace Apk Son Sürüm İndir

Tentacle Locker APK Android ve IOS’a nasıl indirilir?

unnamed 20
  1. Aşağıdaki bağlantıdan apk’yi indirin.
  2. İndirilen dosyayı açmak için Yükle düğmesine tıklayın.
    Artık uygulamaları yüklemek için bilinmeyen kaynaklara yetki vermelisiniz. Ayarlar >> Uygulamalar / Güvenlik bölümüne gidin ve bilinmeyen kaynaklardan gelen Uygulamaların yüklenmesini etkinleştir seçeneğini işaretleyin.
  3. Tekrar tıklayın ve oyun birkaç saniye içinde bilgisayarınıza yüklenir.
  4. Bu, hayranlar için tek Mod Apk kurulum kılavuzuydu. Bunu Cep telefonunuza indirdikten sonra, bu oyunu beğeneceğinizi umuyoruz. Bu Apk tamamen güvenli ve kullanılabilir. Sadece apk dosyasını indirebilir ve yukarıda belirtilen kurulum sürecini takip edebilirsiniz.

Sonuç

Merhaba Arkadaşlar !, Umarım indirme işleminiz başarıyla tamamlanmıştır. Tentacle Locker Apk ve tüm harika özellikleri, oynanışı, hikayesi, indirme kriterleri ve daha fazlası hakkında bilgiler verdim. 

”Google
11 Beğenmekten Vazgeç