Teknobu

Android Auto Apk (Son Sürüm) 2021


Android Auto Apk (Son Sürüm) 2021

Android Auto Apk (Son Sürüm) 2021

Android Auto, arabalar için bir navigasyon uygulamasından daha fazlasıdır. Sizde hemen Android Auto Apk Son güncel sürümü indirin.

Android Auto Apk

Hepimiz, alabileceğimiz en iyi navigasyon uygulaması olan Google haritalarına aşinayız. Google haritaları, en kısa rotayı filtrelemekten bir yerdeki trafik hakkında bilgi vermeye ve ayrıca kullanıcıya bir yere gidebileceği diğer tüm yolları anlatmaya kadar her şeyi yapar ve bu, dünyanın her yerindeki gezginlere, turistlere yardımcı olan şeydir. Şimdi, müzik gibi bazı ek uygulamalarla, arabada sadece bir dokunuş uzaklıkta olan sosyal ağ uygulamalarıyla tüm bunları kim istemez ki? Böylece Google, kullanıcısını duydu ve 2014 yılında Android Auto uygulamasını buldu.

Android Auto Apk , Google Play Store’da bulunan uygulamalara benzer özelliklerin çoğuna sahip olan Google tarafından geliştirilmiştir . Android Auto, arabalar için bir navigasyon uygulamasından daha fazlasıdır. İlk olarak, bu uygulama araba bilgi-eğlence ünitesi veya bizim eğlence ana ünitesi dediğimiz şeyle eşleştirilir ve ünite ile cihaz bağlandığında eğlence ünitesi android cihazın ekranı görevi görür ve artık kullanıcı kendi bilgisayarında birçok android uygulamasına erişebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   InstaAero Apk İndir Son Sürüm v15.0.1
Android Auto Apk
Android Auto Apk

Android Auto APK 2021 – Ana Özellikler

  • Bu uygulama, 2014 yılında kurulan ve Nvidia tarafından teknoloji tedarikçisi olarak desteklenen otomotiv ittifakının bir parçasıdır ve bu ittifak, 28 otomobil üreticisi ile Google arasındaki ortak bir çabadır.
  • Bu uygulama, hem buton kontrollü hem de dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence ünitesi ekranlarını destekleyecek şekilde tasarlandı ve artık sürüşün dikkat dağınıklığını en aza indirmek için sesli komutlarla eller serbest kullanım mükemmelleştirildi.
  • Bu uygulama, bazı GPS navigasyon uygulamaları, Müzik uygulamaları, Mesajlaşma veya telefon uygulamaları gibi dünyanın her yerindeki kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan birçok uygulamayı destekler.
  • Bu uygulama, Google haritaları ve Waze gibi GP navigasyon uygulamalarını, Google Play Müzik, Spotify, Amazon Müzik, TuneIn ve daha pek çok Müzik uygulamalarını ve WhatsApp, Skype, Telegram, Facebook messenger gibi bazı mesajlaşma/telefon uygulamalarını destekler.
  • Bu uygulama aynı zamanda birçok otomobil sensörüne ve ayrıca yüksek kaliteli GPS antenleri, ses sistemi, pusula, direksiyona monte düğme vb. gibi bazı girdilere de erişebilecek.

Bu uygulama, desteklediği tüm uygulamalar için süper kullanıcı dostu arayüzü ve sürüşü kolaylaştırma şekliyle kesinlikle dünyadaki her sürücü için bir rüyanın gerçekleşmesidir, bu da aslında Android Auto kullanıcısının akıllı sürüş arkadaşıdır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Coin Master Sınırsız Para Mod Apk

Android Auto Apk 2021 İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm güncel 2021 Android Auto Apk’yı indirin.

DOWNLOAD APK 1
”Google
Beğen