Teknobu

ADA Coin Nedir? ADA Coin Geleceği 2021


ADA Coin Nedir? ADA Coin Geleceği 2021

ADA Coin Nedir? ADA Coin Geleceği 2021

Bu yazımızda sizlere ADA Coin Nedir hakkında yorumlar fiyat tahminleri ve gelecek yıllarda ADA Coin Geleceği 2021-2022-2023-2024-2025 yıllarında ne olur.

(Cardano) ADA Coin Nedir?

ADA Coin Geleceği
ADA Coin Geleceği

Cardano, dünyanın ilk akademik, hakemli merkezi olmayan blok zinciri çözümüdür ve ADA, bu protokole güç veren yerel kripto para birimidir.

Cardano, blok zincirini güvence altına almak için Ouroboros adlı güçlü bir hisse konsensüs kanıtı algoritması kullanıyor. Bitcoin, Ethereum ve diğer gen 1 ve gen 2 blok zincirleriyle ilişkili ölçeklenebilirlik sorunlarını ele almak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Oldukça farklı olmasına rağmen, akıllı sözleşmelere odaklanmasıyla Ethereum’a daha çok benziyor. Bununla birlikte, diğer blok zincirlerine göre birçok gelişmiş özellik sunduğunu iddia ediyor.

Cardano, bilimsel bir felsefe ve araştırma odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve hatta ürününü piyasaya sürülmeden önce bir dizi üniversite tarafından meslektaş incelemesine tabi tuttu. Geliştirme ekibinin kendisi, en saygın araştırmacılardan, kriptograflardan ve mühendislerden bazılarıyla doludur.

Bu Yazımızda Okuyun :   EOS Coin Geleceği Nedir? Geleceği Var Mı? 2021

ADA coin bir Ledger, Trezor, borsalar veya hemen hemen her platform cüzdanında saklanabilirken, onun yerel cüzdanına Daedalus denir.

Proje Cardano Vakfı, Input Output Hong Kong, Emurgo ve çok çeşitli ortaklar ve üniversiteler tarafından desteklenmektedir.

ADA Coin Geleceği Fiyat Tahminleri

ADA Coin Geleceği

Aşağıda ada coin geleceği hakkında fiyat tahminlerini paylaştık.

ADA Coin Geleceği Fiyat Tahmin 2021

Cardano, uzun bir ayı piyasasının ardından 2021’e patlayıcı bir başlangıç ​​yaptı ve kendisini tüm zamanların en yüksek seviyesinde buldu. Bununla birlikte, yeni zirvelere doğru yükselmeden önce düşüklerin yeniden test edildiğini veya potansiyel olarak bir miktar konsolidasyonu düşündüren düşüş eğilimi oluştu. Ancak, 2021’in en yüksek seviyesi muhtemelen zaten değil ve 2021’de 2 $ veya daha fazla olabilir.

ADA Coin Geleceği Fiyat Tahmin 2022 – 2023

Konsolidasyon sırasında satmayanlar ve sonuçta geri çekilme, ölçü kuralına ve yuvarlama tabağı modelinin yüksekliğine bağlı olarak token başına yaklaşık 70 $ ‘a yükselme ile karşılaşmak mümkün olabilir.

ADA Coin Geleceği Fiyat Tahmin 2024 – 2025

Böylesine muazzam bir yükselişin ardından, başka bir ayı piyasası için büyük olasılıkla zaman geldi. Hiçbir varlık, Cardano veya diğer kripto para birimleri bile her zaman yalnızca düz bir çizgide yükselemez. Bir sonraki yükseliş dürtüsü tamamlandığında, kar alma ve düşüş hissi devreye girecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   Tezos Coin Nedir? Tezos Coin Geleceği 2021

Sonuç: Cardano İyi Bir Yatırım mı Değil mi?

Yukarıdaki uzun vadeli fiyat tahminlerinin tümü, yatırımcılara ve tüccarlara Cardano büyümesine ve öngörülen değere bir bakış sağlamayı amaçlamaktadır. Yıllarca düştükten sonra, ADA fiyatı bir kez daha artırmaya ve güçlü varlığın yapabileceğini bildiğimiz gerçek Cardano potansiyelini göstermeye hazır.

Cardano aynı zamanda son derece yenidir, bu da yatırımcıların ve tüccarların çok erken gelebileceği ve en büyük finansal yükselişi yaşayan birkaç kişi arasında olabileceği anlamına gelir.

”Google
11 Beğenmekten Vazgeç