Teknobu

5000 / 5000 Translation results Çocuklarınız İçin Öğrenmeyi Nasıl Eğlenceli Hale Getirirsiniz?


5000 / 5000 Translation results Çocuklarınız İçin Öğrenmeyi Nasıl Eğlenceli Hale Getirirsiniz?

5000 / 5000 Translation results Çocuklarınız İçin Öğrenmeyi Nasıl Eğlenceli Hale Getirirsiniz?

5000 / 5000 Translation results Çocuklarınız İçin Öğrenmeyi Nasıl Eğlenceli Hale Getirirsiniz? işte tüm detaylarıyla sizlere açıkladık.

5000 / 5000 Translation results Çocuklarınız İçin Öğrenmeyi Nasıl Eğlenceli Hale Getirirsiniz?

Günümüzde mobil, çocuklar arasında oldukça popüler hale geldi. Bir ebeveyn olarak, çocuğumuzun gün boyu bir cep telefonuna bağlı kalmasını ve video oyunları oynamasını istemiyoruz. Ancak, çocuğu yeni bir hobi edinmek, açık hava oyunları oynamak ve ev ödevi yapmak gibi diğer etkinliklere sokmak işe yaramaz ya da öfke nöbetleriyle yüzleşmek zorunda kalırsınız. O zaman, ne yazık ki, onlara o cihazı geri vermelisin.

Hepimiz çok fazla video oyunu oynamanın sonuçlarını biliyoruz. Çocuklar cep telefonlarında sürekli video oynarsa, dikkat süresini azaltabilir, listeleme becerilerine zarar verebilir, depresyon, kaygı, sosyal fobi olabilir. Cep telefonlarında ve PC’de çok fazla video oyunu oynamak çocuklarınız için zararlıdır ve sağlıklı büyüme ve gelişmeyi etkiler.
Ancak çoğu ebeveyn bu zararlı yan etkinin farkındadır, yine de çocuklarının oyun oynamasına izin verirler! Bu makalede, video oyunları oynamaktan kaçınmaları ve becerilerini geliştirebilecek üretken etkinliklere katılmaları için öğrenme etkinliklerini çocuklar için nasıl eğlenceli hale getirebileceğinizi öğreneceksiniz.

5000 Translation results Çocuklarınız
5000 Translation results Çocuklarınız

Acı gerçek şu ki, çocuklarınızı video oyunları oynamaktan tamamen vazgeçiremeyiz! Bu teknoloji çağında her gün yeni bir teknoloji geliyor. Bu teknolojik gelişmeler hepimiz için çok önemli. Hayatımızı rahatlatır ve arzu hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olur.

Bu Yazımızda Okuyun :   Geleceğin Malzemesi: Grafen

Bu çocuklar için de çok geçerli. Çocuklarımızı bir şekilde cep telefonlarında veya herhangi bir cihazda video oyunları oynamayı bırakırsak, bazı teknolojik değerlendirmeleri bilmiyor olabilirler. Ayrıca çocuklarınız için iyi değil. Örneğin, çocuklarınızın arkadaşı, çocuklarınız için çok yararlı olan yeni oyunlardan veya uygulamalardan bahsediyorsa, ancak çocuklarınız bilmiyorsa, arkadaşları onunla alay edebilir ve onun çok saf olduğunu düşünebilir. Sonuç olarak, çocuğunuz arkadaşlarının grubundan ayrılabilir ve uzun süre evde kalabilir.

Buraya kadar bildiğimiz, mobilde çok fazla zaman geçirip tamamen uzak durmak, her ikisi de çocuklarınızın büyümesi ve gelişmesi için iyi değil. Evet, çocuğunuz için orta dereceli şartlar almalı ve çocuklarınızın cep telefonlarına çok fazla harcama yapmamasını ve bundan tamamen kaçınmasını sağlamalıyız.
Ama nasıl? Çocuğa ödevlerini yaptıramıyoruz ve herhangi bir hobi edinemiyoruz. Ancak, oynamayı sevdikleri video oyunları aracılığıyla öğrenmelerini sağlayabilir veya cep telefonlarında yapmayı sevdikleri şeylerle öğrenme etkinliklerini eğlenceli hale getirebiliriz.

Örneğin, Google Play Store’da çocuklarınızın video oyunları oynarken veya bir uygulama kullanarak zaman geçirirken birçok şey öğrenebilecekleri birçok uygulama bulunmaktadır. Çocuğunuzun farklı ülke adlarını veya şekil adlarını ezberlemek istememesi daha olasıdır. Ancak yine de ilgili uygulamaları veya oyunları yükleyerek bunu yapabilirsiniz.

Çocuklarınızın büyümelerine ve gelişmelerine faydalı olacak bir şeyler öğrenmelerini istiyorsanız, onlara müzik aleti çalmayı öğretin. Başlangıç ​​aşamasında sizin göreviniz bu hobiyi çocuklarınızda geliştirmektir. Ama nasıl?

Bu Yazımızda Okuyun :   ANALOG VE DİJİTAL YAYINCILIK ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?

Burada, Çocuk Piyano: Hayvan Sesleri ve Müzik Aletleri adlı bir uygulama var. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulabilirsiniz ve 12 yıla kadar derecelendirilmiştir. Bu uygulamayı çocuklarınız için indirebilirsiniz.
Ayrıca, müzik aletleri çalmayı öğrenmenin ne faydası olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

Büyürken müziğin çocuklara faydaları:
1. Beyin güçlerini ve zekalarını geliştirmeye yardımcı olur.
2. Sosyal beceriler ve hafıza geliştirmelerine yardımcı olur
3. Güvenlerini ve konsantrasyonlarını geliştirmelerine yardımcı olur
4. Yaratıcılığa ve hayal gücüne ilham verir
5. Onlara sabır ve disiplini öğretir
6. Konuşma ve telaffuzda onlara yardımcı olur.

Çocuklar, 🎹 Çocuk Klavye piyano, 🎵 Bebek Ksilofon, 🎶 Çocuk Bateri seti, 🎷 Çocuk Saksafon, 🎵 Arp, 🎸 Çocuk Gitar, 🎵 Flüt, 🎶 Panpipe flüt gibi farklı müzik aletleri çalabilirler.

Ayrıca çocuklar, 🐯 Vahşi hayvan sesleri, 🐄 Evcil hayvan sesleri, 🐟 Deniz hayvanı sesleri, 🐦 Kuş sesleri, 🎈 Renk sesleri, 🅰 Sayı telaffuzu, 🚗 Araç sesleri, 🔡 Alfabe telaffuzu, 🌍 Ulus bayrağı & ülke isimleri, 🎭 Şekil isimleri, 🎼 Farklı sesler, bu platformda!

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var, muhtemelen neden Çocuk Piyanosuna sahip olmanız gerektiğini düşünmüşsünüzdür: hayvan sesleri ve müzik aletleri Uygulaması?
1. En kaliteli ses ve müzik
2. Çocuklar için Etkileşimli UI/UX’e sahiptir
3. Çocuklar için uygun uygulama içinde kolay gezinme
4. Çocukların hafızasını geliştirmeye yardımcı olacak farklı sesler
5. Uygulama aracılığıyla müzik çalmayı öğrenmek için müzik aletleri
6. Küçük çocukların sesleri tanımasına yardımcı olacak en iyi uygulama
7. Çocuklarınızın enstrümanlarda bebek müzik şarkıları öğrenmesini sağlayın
8. Uygulama, yeni başlayanlar için piyano fırsatı sunuyor
9. En iyi çocuk eğlencesi

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Oyun Seti Fiyat

Çocuklarla birlikte, ebeveynler de tek bir Uygulamanın yardımıyla çeşitli enstrümanları çalarak temellerini öğrenebilir ve geliştirebilirler. Çocuklar, kolay ezberlemek için güzel temalara sahip Sayılar, Renkler, Harfler, Ulus adlarını telaffuz etmeyi öğrenebilirler.
Tek bir uygulamada, çocuklarınız müzik aletleri çalmak için temel bilgilere sahip olabilir ve ayrıca çocuklarınız ülke adlarını, şekil adlarını nasıl telaffuz edeceklerini öğrenebilir ve hayvanlar, kuşlar, araçlar vb. gibi farklı sesleri ezberleyebilir.
Ebeveyn olmak çok kolay değil. Bazen çocuklarınız için yoğun bir çalışma programından uyum sağlamanız gerekir. Bu kadar az zamanla, çocuklarınızın büyümesi ve gelişmesi için çok yararlı olan faaliyetlerde bulunmak zor. Ancak teknolojiyi akıllıca kullanırsanız, az zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Çocuklarınıza her istediğinizi yaptıramazsınız, ancak sevdikleri şeyler aracılığıyla onların sizin istemenizi istemelerini sağlayabilirsiniz. Bu basit çocuk psikolojisi işinizi kolaylaştırabilir. Çocuklarınız bu sayede istediğinizi elde edebilir ve bunu bilmeden elde edecekler!
Çocuklarınız için Çocuk Piyanoları: Hayvan Sesleri ve Müzik Aletleri’ni inceleyin ve çocuk psikolojisinin nasıl çalıştığı hakkında fikir edinin, böylece çocuklarınızın sağlıklı büyümesini ve gelişmesini sağlayın.

”Google
Beğen