Web Analytics
Teknobu

PUBG Mobile 45 Fps Veren Telefonlar 2022
PUBG Mobile 45 Fps Veren Telefonlar 2022

PUBG Mobile 45 Fps Veren Telefonlar 2022

PUBG Mobile 45 Fps Veren Telefonlar hangileridir? Hangi telefonlar 45 fps’yi destekliyor. Bu yazımızda sizlere pubg mobile 45 fps veren telefonları açıkladık.

PUBG Mobile 45 Fps Veren Telefonlar hangileridir? sorusunu yanıtladık. Oyuna çeşitli internet bağlantılarıyla birkaç farklı aynı cihazdan girerek sizler için testler yaptık ve en doğru sonuca ulaştık. Ülkemizde çok rağbet görmese de son yıllarda diğer markaların cihazlarıyla rekabet etmeyi başarmıştır.

PUBG Mobile 45 fps alabilen telefonlar hangisi ?Soruların artmasından sonra cevabı en doğru şekilde öğrenmenizi sağlayacak bir içerik hazırlamak istedik. Çok yakında bu değerleri elde etmek için kullandığımız telefonun ve farklı internet bağlantı testlerinin videosunu sizlerle paylaşacağız

Elbette bir telefon almadan önce özelliklerini ve performansını araştırıyorsunuz. Kamerası ne kadar iyi veya kaç GB? Konum gibi bilgiler çok önemlidir. Ama işin gerçeklerini de göz ardı edemeyiz, eğer PUBG Mobile gibi bir oyun oynuyorsanız bu oyunu alacağınız yeni telefonda oynayacaksınız demektir. Yeni bir cihaz aldığımız için oynamayı sevdiğimiz PUBG Mobile’daki performansını merak etmemiz oldukça normal.

PUBG Mobile 45 Fps Veren Telefonlar

PUBG Mobile 45 Fps Veren Telefonlar
PUBG Mobile 45 Fps Veren Telefonlar

Bu yazımızda biz 45 fps veren oppo modelini inceledik. Oppo Reno 5 Lite marka ve modellerine sahip 3 farklı telefon bulduk ve hepsinde PUBG Mobile oynamaya çalıştık sonuç olarak ortalama FPS değerlerini sizlerle paylaşacağız. Biz de oyunu oynarken tecrübelerimizi aktarmaya çalıştık. Ortamımızdan Oppo Reno 5 ve Lite modellerini bulduk ve hepsine PUBG Mobile yükledik. Oyunun açılışı oldukça hızlı ve arayüzde gezinirken herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Genelde bu tür oyunların arayüzlerinde gezinirken yüksek grafiklerden dolayı kasılmalar olabiliyor. Ancak Oppo Reno 5 Lite’da bu tür bir sorun hiç görülmedi.

PUBG Mobile’da maça girdiğimizde 30 – 45 FPS değerleri alıyor. Bazı oyuncular, çeşitli Config dosyaları kullanarak bu FPS değerini 60’a çıkarabileceklerini söylüyorlar. Ama grafikleri mümkün olduğunca küçülterek bile o değerlere ulaşamadık. Oyunda herhangi bir gecikme yaşamadık ancak profesyonel oyuncu deneyimini bu cihazda yaşayamadık. Yazımızın başında da söylediğimiz gibi sadece oyun için tercih edilecek bir telefon değil. Diğer özelliklerini piyasadaki telefonlarla karşılaştırdığımızda fiyat ve performans ürünü olarak tercih edilebilir.

”Google
9 Beğen